Hledá se vedoucí správy areálu Otevřené zahrady

Náplň práce

  • správa areálu
  • správa technologií budov
  • řízení údržby, revizí a oprav celého areálu
  • diagnostika závad a jejich řešení s dodavateli
  • řízení a koordinaci aktivit zahradnického týmu
  • podpora týmů, akcí OZ, nájemníků, bistra OZ, technický support
  • finanční plánování a hospodaření, včetně plánování investic a oprav za celý areál společně s finanční ředitelkou

Nabízíme

  • rozmanitou pracovní náplň v různých oblastech činností vzdělávacího centra, které je umístěno v srdci Brna pod svahem hradu Špilberka
  • maximální podporu celého týmu a odpovídající zaškolení
  • příjemný tým kolegů, krásné pracovní prostředí
  • příležitost uplatnit zkušenosti a dále rozvíjet své dovednosti
  • využití prostoru k rodinné oslavě
  • využití služebního mobilu se zvýhodněným nadačním tarifem
  • pružnou pracovní dobu

Naše očekávání

  • má proaktivní přístup zákazníkům a k plánování údržbových prací a oprav
  • vykonává potřebné údržbové práce v přiměřeném rozsahu
  • aktivně tvoří návrhy na vylepšování chodu nadace
  • řeší krizové situace
  • řídí se vnitřními předpisy organizace
  • chová se ekologicky a dodržuje bezpečnostní předpisy
  • Vykonává další práce dle potřeby

Požadujeme

  • ukončené SOU/SŠ (v oboru elektro výhodou – vyhláška č. 50/1978 Sb. (§ 3; § 4) )
  • schopnost technického řešení problémů
  • samostatnost a organizační schopnosti
  • uživatelské znalosti práce s PC
  • řidičský průkaz skupiny B
  • týmovost a pozitivní komunikaci

Úvazek

  • 1,0

Motivační dopis a strukturovaný životopis zašlete do 25. 6. 2018 na adresu:  alice.pachtova@nap.cz

Hledá se zahradník

Hledáme šikovného člověka, který miluje zeleň a vše, co k ní patří. Jeho úkolem bude kompletní péče o zeleň, malá hospodářská zvířata a technická výpomoc v areálu zahrady. Hledáme flexibilního pracovitého člověka, kterého baví učit se novým věcem. Nástup? Ihned!

Náplň práce

  • kompletní péče o přírodní zahradu a návrhy na její zlepšení
  • sečení trávníků (sekačka, křovinořez)
  • výsadba a péče rostlin na okrasné i užitkové zahradě včetně řezů ovocných stromů
  • pravidelná kontrola a zajištění technického materiálu
  • zajišťování nákupu pro zahradnictví a krmiv pro péči o malá zvířata
  • zadávání práce kolegům a práce s dobrovolníky

Nabízíme

  • pracovní smlouvu s adekvátním fixním platem
  • komunikativní a chápající vedení
  • práci v krásném prostředí
  • tým lidí, kteří milují přírodu a nebojí se práce

Požadujeme

  • vyučení v oboru (SOU, SŠ, případně VOŠ nebo VŠ), praxe výhodou
  • zájem o přírodu a ekologii
  • schopnost pozitivně komunikovat a koordinovat práce
  • přizpůsobit se flexibilně časovým požadavkům na práci

Úvazek

  • 1,0
  • nástup ihned

Pro více informací se obraťte na Hanu Zuchnickou: email hana.zuchnicka@nap.cz, telefon: 775 863 865
Životopisy posílejte na email hana.zuchnicka@nap.cz

Hledá se lektor/ka výukových programů pro MŠ a ZŠ

Pro Otevřenou zahradu  v centru Brna hledáme šikovné vysokoškolské studenty pedagogických přírodovědných oborů/studenty učitelství pro I. stupeň pro dlouhodobou spolupráci při lektorování přírodovědných výukových programů pro žáky MŠ a ZŠ.

Náplň práce

  • vedení výukových programů Otevřené zahrady (vždy cca 2–3 hod. výukový blok) pro předem objednané skupiny MŠ a ZŠ
  • péče o výukové pomůcky
  • možnost podílet se na metodice a přípravě nových výukových programů
  • v případě zájmu zapojení do přípravy dalších akcí OZ (akce pro veřejnost, příměstské tábory s environmentální tematikou, tematické workshopy)
  • hlavní sezóna pro výukové programy je duben–červen, a září–říjen, časová dotace brigády v rozmezí 3–10 hodin týdně.

Nabízíme

  • možnost spojit brigádu s pracovní praxí v oboru
  • zázemí etablované organizace na poli environmentálního vzdělávání
  • vytvořené výukové programy včetně metodických pokynů
  • zaškolení kvalifikovanými lektory
  • práci v krásném prostředí Otevřené zahrady
  • inspirativní a příjemný pracovní kolektiv
  • možnost profesního růstu v oboru
  • odměnu v rozmezí 140-170 Kč/hod. (dle délky praxe)Požadujeme:
  • studium VŠ (pedagogický či přírodovědný obor)
  • zkušenost s prací s dětmi, pedagogické schopnosti
  • spolehlivost, komunikativnost
  • zájem o dlouhodobější spolupráci

Pro více informací se obraťte na Helenu Peřinovou: email helena.perinova@nap.cz
Životopisy posílejte na email helena.perinova@nap.cz.